Image
04/11/2020

​Brussel annuleert kerstmarkt en Winterpret

Brussel annuleert de kerstmarkt. Wel zal er feestverlichting op de Grote Markt zijn, alsook de traditionele kerstboom. "We hebben licht nodig."
 
 
"Het is belangrijk voor de stad Brussel om de feestverlichting en de traditionele kerstboom van de Grote Markt te behouden. We willen de mensen in Brussel bedanken, het is heel belangrijk voor het moreel, want er moet aan mensen hoop en perspectief gegeven worden", klinkt het in VRT NWS.

Foto: Shutterstock
 
  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Een studentikoze stadswandeling door Kortrijk

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

18/09/2025

Checklist voor een geslaagde start van het academiejaar

Niets is zo leuk en spannend als de start van een nieuw academiejaar, maar je moet natuurlijk ook wel [...]

17/09/2025

Onmisbaar op elke campus: de nieuwe Guido Stadsgids 2025-2026

Vers van de pers en appgewijs op je smartphone: de gloednieuwe, onmisbare Guido Stadsgids voor studenten. [...]

16/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84