Image
06/11/2020

​Nokia brengt oude toestellen opnieuw uit

Nokia lijkt opnieuw te werken aan enkele heruitgaven van klassieke gsm-toestellen. Het gerucht doet de ronde dat de gigant een nieuwe versie van de Nokia 6300 en een nieuw toestel uit de Nokia 8000-reeks wil uitbrengen.

 
Enkele jaren gelden pakte Nokia al eens met een dergelijke stunt uit. Toen bracht het een herwerkte versie van de iconische Nokia 3310 op de markt. De nostalgie zal dus weer zegevieren. Koop jij er een?
  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

De naam van je huisdier zegt veel over jezelf

In het kader van de Olympiade Nederlands werkten onderzoekers van de VUB en KU Leuven samen rond de namen [...]

08/07/2025

Student ingenieur? Dan kan je duizenden euro's winnen met je uitvinding!

Zoals elk jaar organiseert technologiebedrijf Dyson een internationale ontwerp- en ingenieurswedstrijd [...]

04/07/2025

Blijkbaar is het nog niet zo slecht gesteld met de mobiliteit in Brussel

Volgens de Urban Mobility Readiness Index van het internationale adviesbureau Oliver Wyman staat Brussel [...]

27/06/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84