Image
07/11/2020

Tequila van Tesla is al meteen uitverkocht

Elon Musk, de man achter Tesla, heeft een tequila op de markt gebracht. Het goedje was meteen uitverkocht. Nochtans kost het drankje maar liefst 250 dollar per fles.

 
De fles heeft de vorm van een bliksemschicht, wat de herkenbaarheid verhoogt. De tequila wordt gestookt in Californië. Tesla bracht eerder al een surfplank, een vlammenwerper en een sportbroek op de markt. Al blijft het natuurlijk vooral bekend door het aanbod aan elektrische wagens.
 
  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Een studentikoze stadswandeling door Sint-Niklaas

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

16/10/2025

5 Kortrijkse loop- en wandelroutes

1) Leieboorden van Kortrijk tot Marke Een rustige, vlakke route langs de Leie, perfect voor joggen [...]

13/10/2025

Een studentikoze stadswandeling door Geel

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de campus, is 8 km [...]

09/10/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84