Image
25/03/2003

Universiteit Gent voorspelt de toekomst.

De UG (zeg nooit meer RUG, de 'R' gaat er definitief af) vierde eind vorig jaar het 150ste nummer van haar lijfblad 'Gent Universiteit'. Om een kloeke blik vooruit te werpen, ging de redactie te rade bij 8 'toekomstvoorspellers' die werken aan de universiteit.

Dat gaf geinige resultaten: in de toekomst worden we wellicht geconfronteerd met mediatraining voor proffen, verpakkingen die verse producten laten 'ademen', sensoren op de huid die voelen voor welke muziek je in de 'stemming' bent, revolutionaire geneesmiddelen uit navelstrengbloed, de ondergang van het Vlaams Blok, perfect geïntegreerde gehandicapten in het doorsnee onderwijs, schone energie uit windturbines en een heropleving van het fundamenteel onderzoek. Alstublieft!

Info: http://aivwww.rug.ac.be/PublicRelations/publicaties/gentuniv.htm


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Alles over motorolie: Een gids voor jonge autobezitters

Motorolie is een van de belangrijkste vloeistoffen in je auto, maar niet alle autobezitters weten niet [...]

18/11/2024

5x 'waauw!' in Antwerpen

1) Het Havenhuis is waauw! Vanop dit bijzonder opvallende gebouw van Zaha Hadid heb je een spectaculair [...]

18/11/2024

5 weetjes over Leuven

1) Oudste katholieke universiteit ter wereld De KU Leuven is de oudste ter wereld. Ze werd gesticht [...]

11/11/2024

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84