Image
20/04/2021

Charlotte de Witte kondigt nieuwe EP 'Formula' aan: een samenwerking met Formule 1


Onze Belgische technokoningin, Charlotte de Witte, heeft niet stilgezeten tijdens de lockdown. Volgende week vrijdag (op 30 april) brengt ze haar nieuwe EP ‘Formula’ uit. EP staat voor Extended Play. Dat betekent dat zo'n release meer tracks bevat dan een single, maar te weinig om een album (of LP) genoemd te worden. Charlotte de Witte laat volgende week drie nieuwe technonummers op ons los: ‘Doppler’, ‘RPM’ en ‘Formula’. In elk nummer hoor je de typische F1 racegeluiden en geluiden van optrekkende Formule 1-motoren. Benieuwd hoe dat klinkt? Op haar Instagram krijg je alvast een voorsmaakje van elk nummer.

Op donderdag 29 april, de dag voordat de EP officieel uitkomt, kan je een livestream meevolgen vanuit Italië om de release te vieren. De locatie van de livestream: het wereldberoemde circuit van Ferrari, de Autodromo Internazionale del Mugello in Toscane, Italië.

Volg de livestream op 29 april hier via Facebook of volg de stream op YouTube of Twitch.

JM


SOCIAL





 

Job in the picture

Zo zorg je voor je ogen als je veel achter een scherm zit

Wie veel tijd achter een computer, tablet of telefoon doorbrengt, voelt het vaak aan de vermoeidheid [...]

31/01/2026

GUIDO's vijf favorieten in het Gents Universiteitsmuseum

Het Gents Universiteitsmuseum GUM ligt in de idyllische plantentuin van de UGent. Onder een speciaal [...]

29/01/2026

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84