Image
15/06/2021

Zin in een pintje met chocoladesmaak?


Twee lekkere dingen combineren, dat kan alleen maar een lekker resultaat geven, niet? Dat dachten chocoladefabrikant Tony’s Chocolonely en het Britse Brewdog, dat ambachtelijk bier maakt. Zij sloegen de handen in elkaar en keken naar een van Tony’s bestaande chocoladerepen voor inspiratie. Het resultaat? Tony’s Hopolonely, een IPA met de smaken van witte chocolade en frambozenmilkshake. Volgens BrewDog zou deze smakencombinatie zorgen voor een dessert-achtige ervaring.

BrewDog is dan wel gevestigd in het Verenigd Koninkrijk, via de website kan je toch een blikje van de IPA bemachtigen. Voor de chocoladereep waarop het bier is gebaseerd, moet je op de website van Tony’s Chocolonely zelf zijn.


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Student ingenieur? Dan kan je duizenden euro's winnen met je uitvinding!

Zoals elk jaar organiseert technologiebedrijf Dyson een internationale ontwerp- en ingenieurswedstrijd [...]

04/07/2025

Blijkbaar is het nog niet zo slecht gesteld met de mobiliteit in Brussel

Volgens de Urban Mobility Readiness Index van het internationale adviesbureau Oliver Wyman staat Brussel [...]

27/06/2025

Mis vanavond de finale van de Campus Cup niet

Welk studententeam wint de Campus Cup op Canvas? Vanavond wordt het spannend, want dan mag Otto-Jan Ham [...]

26/06/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84