Image
12/12/2021

19-jarige Pauline mocht met Regi naar het Sportpaleis

In september startte Regi op VTM 2 samen met zijn fab four Jaap Reesema, Olivia, Camille en Lester Williams de zoektocht naar die ene straffe stem met de Regi sparkle.


De 19-jarige Pauline Slangen uit Lommel overtuigde in de spannende finale en mag zich sindsdien part of the Regi family noemen. Pauline is te horen op Regi’s nieuwe single 'Duizend Sterren' en zong op 30 oktober naast hem in het Sportpaleis.


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

5x chillen in het Geelse groen

1) Stadspark Dankzij de slotgracht rond het aanpalende Roosendaelhof lopen er altijd wel eendjes [...]

12/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84