Image
23/04/2022

Jamies voor Vlaamse online videomakers uitgereikt

In De Grote Post in Oostende werden De Jamies uitgereikt, de awards voor Vlaamse online videomakers, die dit jaar hun tweede editie vierden.


Onder meer YouTubers Average Rob en Supercontent, TikTokfenomeen Lilqra, wetenschapsman Martijn Peters en Dansstudio Sarah sleepten prijzen in de wacht. Acid werd bovendien verkozen tot de beste content creator van het jaar én ging aan de haal met het beeldje voor de beste video van het jaar. De Jamies zijn een initiatief van Filmfestival Oostende in samenwerking met creatief agency Hurae.


SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84