Image
03/05/2022

Netflixfilm: Against the Ice

Waargebeurde survivalfilms in het Hoge Noorden willen wel eens ondraaglijk gruwelijk zijn, maar in Against the Ice zit de vreselijkste scène al in de eerste vijf minuten.


Gelukkig maar, want wat volgt is een mooie en spannende film over een historische expeditie over het ijs van Groenland in het begin van de 20ste eeuw. Nikolaj Coster-Waldau en Joe Cole zijn erg goed op elkaar ingespeeld als respectievelijk de Deense poolreiziger Ejnar Mikkelsen en zijn hulpje, de jonge ingenieur Iver Iversen. De opnames vonden plaats op IJsland en Groenland.


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 panorama's over Brussel

1) Rooftop 58 Rooftop 58 is de grootste rooftopbar in Europa. Om van het uitzicht te genieten [...]

23/02/2026

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84