Image
16/06/2022

GUIDO's weidefrisse festivalkalender

16-19 juni     Graspop Metal Meeting       Dessel           graspop.be

Iron Maiden, Judas Priest, Mastodon

17-19 juni     Live is Live    Zeebrugge     liveislive.be

The National, Metejoor, Duran Duran


24-25 juni     Grensrock      Menen           grensrock.be

Fleddy Melculy, School is Cool, Novastar

24-26 juni     Couleur Café  Brussel          couleurcafe.be

Shaggy, Stikstof, Youssou N'Dour

24-26 juni     Genk On Stage        Genk   genkonstage.be

Bluai, Clement Peerens Explosition, Compact Disk Dummies

25 juni TW Classic    Werchter       twclassic.be

Nick Cave, Placebo, The Smile

30 juni-3 juli Rock Werchter         Werchter       rockwerchter.be

Pearl Jam, Metallica, Red Hot Chili Peppers

1-3 juli         Kneistival      Knokke-Heist kneistival.be

Davina Michelle, Bart Peeters, Fisher-Z

1-3 juli         Paradise City Festival          Perk    paradisecity.be

Leifur James, Monkey Maffia, Weval

7-10 juli        Les Ardentes Luik    lesardentes.be

Stromae, Asap Rocky, Megan Thee Stallion

7-16 juli        Gent Jazz Festival    Gent   gentjazz.com

Van Morrison, Sting, Agnes Obel

8-10 juli        Cactus Festival         Brugge         cactusfestival.be

Intergalactic Lovers, Balthazar, Blackwave

8-10 juli        Rock Zottegem        Zottegem      rock-zottegem.be

Bazart, dEUS, Texas

11-13 juli      Dour Campfest        Dour   dourfestival.eu

54 Yard, Soeurs Malsaines, Le Motel

13-17 juli      Dour   Dour   dourfestival.eu

Mad Professor, Roméo Elvis, Sylvie Kreusch

15-16 juli      Rock Herk      Herk-De-Stad rockherk.be

The Vaccines, Brutus, De Jeugd van Tegenwoordig

15-24 juli      Gentse Feesten        Gent   gentsefeesten.stad.gent

Raymond van het Groenewoud, Camille, Sandra Kim

15-24 juli      Polé Polé       Gent   polepole.be

15-17 & 22-24 & 29-31 juli Tomorrowland         Boom  tomorrowland.com

Charlotte de Witte, Armin van Buuren, Major Lazer

15-20 juli      Boomtown     Gent   boomtownfestival.be

Naïma Joris, Joan as Police Woman, Nordmann

28-31 juli      Suikerrock     Tienen suikerrock.be

Sisters of Mercy, Chemical Brothers, Clouseau

5-6 augustus Absolutely Free Festival      Genk   absolutelyfree.be

Efterklang, Gilla Band, Pink Siifu

5-6 augustus Reggae Geel Geel    reggaegeel.com

Christopher Ellis, Dynamo, D Masta

5-6 augustus Zeverrock      Zevergem     zeverrock.be

The Subs, Noordkaap, Novastar

5-7 augustus Dranouter     Dranouter     festivaldranouter.be

Intergalactic Lovers, Tourist Le MC, Zaz

5-7 augustus Ronquières Festival Ronquières    ronquieresfestival.be

Charles, dEUS, Snow Patrol

5-14 augustus         Lokerse Feesten       Lokeren        lokersefeesten.be

Kraftwerk, Snow Patrol, Brutus

6-7 & 13-14 augustus        Wecandance  Zeebrugge    wecandance.be

Dubfire, Ben Böhmer, Madelina

11-13 augustus       Antilliaanse Feesten Hoogstraten   antilliaansefeesten.be

Sandro Reyes, Jesse Royal, Bizzey

18-21 augustus       Pukkelpop     Hasselt         pukkelpop.be

Arctic Monkeys, Slipknot, Sean Paul

26-28 augustus       Maanrock      Mechelen       maanrock.be

Clement Peerens Explosition, Clouseau, Pardon Service

2-3 september        Crammerock Stekene        crammerock.be

3 september  Fire is Gold    Antwerpen     fire-is-gold.com

9-11 september       Leffingeleuren          Leffinge        leffingeleurenfestival.be

Protomartyr, Lebanon Hanover, Clamm


Comment

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84