Image
12/08/2022

Student Davo Maras wint Inclu-Scriptieprijs

UGent-student Davo Maras heeft de Inclu-Scriptieprijs gewonnen. In zijn scriptie Transgender personen achter gender-binaire tralies doet hij onderzoek naar de ervaringen van (ex-)gedetineerde transgender personen in Belgische gevangenissen.


"Mijn thesis bouwt op de ervaringen van transgender personen in Belgische gevangenissen. Ik wil dat hun verhalen en unieke pijnpunten gehoord worden en naar buiten komen," aldus Davo. De Inclu-Scriptieprijs is een erkenning van de Stad Gent en de Universiteit Gent voor het werk van studenten op vlak van sociaal, kritisch engagement.


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

De 5 gezelligste koffiebars van Kortrijk

1) Julia’s Een gezellige, eigentijdse koffiebar vlak bij het station, bekend om zijn heerlijke [...]

11/05/2026

Orde in je kot en je hoofd: slim papierwerk bewaren zonder stress

Waarom papierwerk op kot altijd ineens “overal” ligt Je herkent het moment: je zoekt je [...]

09/05/2026

5 hidden gems in Brussel

1) Jeanneke Pis Wist je dat Manneken Pis een plassend zusje heeft? Je kan haar vinden in het steegje [...]

04/05/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84