Image
17/11/2022

Goedkope groenten en fruit bestaan nog

Alles wordt duurder, ook groenten en fruit, maar een nieuw initiatief bij Carrefour voorkomt voedselverspilling en drukt de prijs. De Zero Waste Box ligt sinds kort in hun rekken.


Deze boxen zijn gevuld met groenten en fruit die licht beschadigd of heel rijp zijn, maar wel nog perfect bruikbaar om een lekkere soep of een verfrissende smoothie mee te maken. En dat tegen een vaste, ultravoordelige prijs. Na een testfase in Brussel is het de bedoeling dat de Zero Waste Box op grote schaal zal worden aangeboden bij Carrefour.


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Pizza Hut lanceert pizza met zwart deeg voor Halloween

Eind oktober, die donkere periode waarin we graag onszelf bang maken of ongewone uitdagingen aangaan! [...]

17/10/2025

Een studentikoze stadswandeling door Sint-Niklaas

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

16/10/2025

5 Kortrijkse loop- en wandelroutes

1) Leieboorden van Kortrijk tot Marke Een rustige, vlakke route langs de Leie, perfect voor joggen [...]

13/10/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84