Image
02/02/2023

C&A hangt vol kleren van Stranger Things

Dat de hype rond Stranger Things, de meest succesvolle Netflixserie ooit, nog lang niet is gaan liggen, merk je onder meer in de kledingwinkels van C&A.


Een zwart T-shirt met Eleven erop? Een knalrode hoodie met het logo van de reeks? Comfortabel rondhossen in trainingbroek van Stranger Things? Het reekslogo in vuur en vlam op een gitzwarte trui? Wie nog steeds upside down is van Stranger Things, weet waarheen te rennen om zich in de juiste fankledij te hullen.


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider

Antwerpse studenten als volwaardige leerkrachten voor de klas

Sinds het begin van dit schooljaar staan dertien studenten van de Karel de Grote Hogeschool niet als [...]

12/10/2024

'Judith': fascinerende historische expo in het hart van de Gentse studentenbuurt

Het Sint-Pietersplein in Gent is niet alleen het epicentrum van het liederlijke studentenleven, maar [...]

08/10/2024

5 weidse panorama's in Brussel

1) Zoniënwoud Brussel heeft niet alleen prachtige parken, maar zelfs een heus stadsbos. Wat zeggen [...]

07/10/2024

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84