Image
04/04/2023

Nieuwe strip: 'Naar Texas en terug' door De Leijer & De Leijer

Jeroen De Leijer, de geestelijke vader van Eefje Wentelteefje, maakt zich zorgen over zijn apathische zoon Boris, die niets doet dan gamen en Netflix kijken.


Hij neemt hem mee naar Frankrijk en de Westhoek op zoek naar sporen van de Eerste Wereldoorlog, en daarna naar Texas, tijdens de verkiezingscampagne van Donald Trump. Onderweg ontpopt Boris zich geleidelijk tot co-auteur van een autobiografische road comic over een ontdooiende vader-zoonrelatie.

Tekst: Herbert De Paepe


SOCIAL





 

Job in the picture

Zo zorg je voor je ogen als je veel achter een scherm zit

Wie veel tijd achter een computer, tablet of telefoon doorbrengt, voelt het vaak aan de vermoeidheid [...]

31/01/2026

GUIDO's vijf favorieten in het Gents Universiteitsmuseum

Het Gents Universiteitsmuseum GUM ligt in de idyllische plantentuin van de UGent. Onder een speciaal [...]

29/01/2026

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84