Image
11/05/2023

In de cinema: 'War Pony'

Toen Riley Keough in 2016 acteerde in American Honey van Andrea Arnold, leerde ze op de set twee jonge Native Americans kennen, die haar een unieke inkijk gunden in de Lakota-gemeenschap van Pine Ridge, een reservaat in South Dakota.


Ze nam haar nieuwe vrienden onder de arm om een scenario te schrijven dat zich afspeelt in deze besloten gemeenschap, en samen met Gina Gammell nam ze de regie in handen van War Pony. Het is een onverbloemde en moedige, maar ook troosteloze en zelfs uitzichtsloze film geworden, over het leven in wat je niet anders kan beschrijven dan een derdewereldland binnen de Amerikaanse landsgrenzen. Ontluisterend sterk.

Tekst: Herbert De Paepe


Comment

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Antwerpse studenten gaan zorgzaam van deur tot deur

Het project Zorgzame Straten en de studenten van het graduaat Maatschappelijk Werk van Thomas More werken [...]

10/03/2023

Eerste studentenleven-expo georganiseerd in Antwerpen

Laatstejaarsstudenten van het secundair hebben binnenkort een zware opdracht: op zoek naar een nieuwe [...]

09/03/2023

Aan de VUB studeren meer dan 5000 buitenlandse studenten

Tijdens het academiejaar 2021-2022 studeerden welgeteld 5129 buitenlandse studenten aan de Vrije Universiteit [...]

09/03/2023

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84