Image
13/05/2023

Netflix-film: 'We Have a Ghost'

Een gezin verhuist naar een woning die verdacht goedkoop op de immomarkt werd gegooid. De tienerzoon gaat op verkenning naar de krakende zolder en ontdekt dat daar... een geest woont.


Tja, de premisse van de horrorkomedie We Have a Ghost (van genrekenner Christopher Landon) klinkt zo onnozel dat we er bitter weinig van verwachtten, maar dat viel best mee. De film komt vrij traag op gang, maar wordt gaandeweg stukken geestiger, amusanter en zelfs ontroerender dan we hadden vermoed. De woordeloze rol van Ernest de geest wordt prima vertolkt door David Harbour uit Stranger Things en de sprankelende filmmuziek is van toptalent Bear McCreary.

Tekst: Herbert De Paepe

Foto: Netflix


Comment

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Antwerpse studenten gaan zorgzaam van deur tot deur

Het project Zorgzame Straten en de studenten van het graduaat Maatschappelijk Werk van Thomas More werken [...]

10/03/2023

Eerste studentenleven-expo georganiseerd in Antwerpen

Laatstejaarsstudenten van het secundair hebben binnenkort een zware opdracht: op zoek naar een nieuwe [...]

09/03/2023

Aan de VUB studeren meer dan 5000 buitenlandse studenten

Tijdens het academiejaar 2021-2022 studeerden welgeteld 5129 buitenlandse studenten aan de Vrije Universiteit [...]

09/03/2023

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84