Image
05/12/2004

Wrist Net Round FX3001

Ondertussen dragen we al een paar jaar geen polshorloge meer, aangezien elk elektronisch toestel (gsm, microgolfoven, vibrator, noem maar op...) over een lcd-klokje beschikt.
 Aan een uurwerk met James Bond-features - en dan hebben we het niet over een chronometer of rekenmachine - kunnen we al iets moeilijker weerstaan. Fossil lanceerde in samenwerking met MSN het online horloge. Het hebbeding staat via FM golven in direct contact met het internet en voorziet je van allerhande up-to-date informatie zoals het weer, het laatste nieuws, aandelenkoersen en veel meer. Verder kan je er ook gepersonaliseerde berichten op ontvangen gelinkt aan je MSN Messenger. Het ding is in deze tijden van gsm’s en pda’s zo volstrekt nutteloos en onhandig dat we het telefoonnummer van Jo met de Banjo doorstuurden naar Fossil. Jo weet ongetwijfeld toch een sterk punt te verzinnen voor dit onding.

Richtprijs: 129 euro

Meer info: www.fossil.com

 (SVK)


SOCIAL





 

Job in the picture

5 panorama's over Brussel

1) Rooftop 58 Rooftop 58 is de grootste rooftopbar in Europa. Om van het uitzicht te genieten [...]

23/02/2026

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84