Image
16/05/2023

KdG-studenten krijgen praktijklessen in Wetenschapspark

Karel de Grote Hogeschool slaat de handen in elkaar met het Wetenschapspark Universiteit Antwerpen in Niel. Studenten Chemie en Biomedische Laboratoriumtechnologie van KdG volgen er sinds kort twee dagen per week les.


Bij KdG was er nood aan labo’s en voor de eigenaar en ontwikkelaar van het Wetenschapspark is dit een opportuniteit om de site op de kaart te zetten. KdG-directeur Veerle Hendrickx is enthousiast: "Dankzij deze samenwerking komen onze studenten in contact met start-ups en groeibedrijven."


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

5x chillen in het Geelse groen

1) Stadspark Dankzij de slotgracht rond het aanpalende Roosendaelhof lopen er altijd wel eendjes [...]

12/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84