Image
29/06/2023

GUIDO's festivalkalender voor juli

De festivalzomer van 2023 is een feit. Dit zijn GUIDO's decibelrijke festivaltips voor juli:


29 juni - 2 juli         Rock Werchter         Werchter       rockwerchter.be

Red Hot Chili Peppers, Lil Nas X

30 juni - 2 juli         Paradise City Festival         paradisecity.be

Acid Pauli, Cellini, Lawrence Le Doux

5-15 juli        Gent Jazz Festival    Gent   gentjazz.com

Zaz, Esinam, Marcus Miller

6-9 juli         Les Ardentes Luik    lesardentes.be

Kendrick Lamar, Travis Scott, DJ Snake

7-9 juli         Cactus Festival        Brugge         cactusfestival.be

The Libertines, Tamino, Arsenal

7-9 juli         Rock Zottegem        Zottegem      rock-zottegem.be

Camille, Berre, K’s Choice

12-16 juli      Dour Campfest        Dour   dourfestival.eu

Black Mirrors, Maureen, Rezz

13-17 juli      Dour   Dour   dourfestival.eu

Janelle Monaé, Peggy Gou, Aphex Twin

14-15 juli      Rock Herk     Herk-De-Stad rockherk.be

Warhaus, Mura Masa, Stikstof

14-23 juli      Gentse Feesten        Gent   gentsefeesten.stad.gent

14-23 juli      Polé Polé       Gent   polepole.be

21-23 juli      Kneistival      Knokke-Heist kneistival.be

Mooneye, Radio Botanique, Kate Clover

21-23 & 28-30 juli   Tomorrowland         Boom  tomorrowland.com

Martin Garrix, Steve Aoki, Tiësto

14-20 juli      Boomtown     Gent   democrazy.be/projects/boomtown

Alabaster Deplume, Marina Herlop, Kamma & Masalo


Comment

  • Slider

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84