Image
12/09/2023

Doe mee aan de Vlaamse Scriptieprijs

Ieder jaar kost het duizenden laatstejaarsstudenten bloed, zweet en heel wat cafeïne om een bachelor- of masterproef te schrijven. Vaak verdwijnen die scripties in een stoffige kast of ontoegankelijk online archief om nooit meer gelezen te worden.


De Vlaamse Scriptieprijs wil scripties van dat droevige lot redden, door ze onder meer te promoten bij pers en uitgeverijen. Studeer je af in 2023? Doe dan mee! Thesis? Masterproef? Professionele bachelorproef? Eindwerk? In groep of alleen? Anderstalig werk? Allemaal welkom, tot 1 oktober. Er zijn prijzen tot 2500 euro.


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 hidden gems in Brussel

1) Jeanneke Pis Wist je dat Manneken Pis een plassend zusje heeft? Je kan haar vinden in het steegje [...]

04/05/2026

5 blok- en koffiebars in Antwerpen

1) Caffenation Bij Caffénation is het gezellig druk, met muziek en een levendige sfeer. Het is [...]

27/04/2026

5 TikTok-hotspots in Leuven

1) Baracca Hier eet je de echte Italiaanse keuken met een vleugje rock-'n-roll. Met hun houtovenpizza's, [...]

20/04/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84