Image
15/01/2024

Meerderheid Brusselaars wil deelsteps weg

De opkomst van elektrische deelmobiliteit - vooral e-steps - draagt sterk bij tot het gevoel van onveiligheid in het Brusselse verkeer. Sterker nog: 64% van de inwoners van onze hoofdstad wijt het stijgend aantal verkeersongevallen aan deze trend.


Daarbij vindt meer dan de helft (54%) dat elektrisch gedeelde mobiliteit afgeschaft zou moeten worden in Brussel. Dat blijkt uit de Urban Road Safety Index (URSI) van Cyclomedia, wereldleider in geodatatechnologie. "De opkomst van het fenomeen heeft geleid tot een meer flexibele vorm van mobiliteit, maar daar zijn onze steden niet altijd op ingericht," besluit Bart Verbeeck van het bedrijf.


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Een studentikoze stadswandeling door Kortrijk

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

18/09/2025

Checklist voor een geslaagde start van het academiejaar

Niets is zo leuk en spannend als de start van een nieuw academiejaar, maar je moet natuurlijk ook wel [...]

17/09/2025

Onmisbaar op elke campus: de nieuwe Guido Stadsgids 2025-2026

Vers van de pers en appgewijs op je smartphone: de gloednieuwe, onmisbare Guido Stadsgids voor studenten. [...]

16/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84