Image
26/02/2024

Engelstalige bachelors stijgen fors op VUB

Bij de sterkst stijgende bacheloropleidingen aan de VUB vallen vooral Engelstalige opleidingen als Business Economics, Social Sciences en Linguistics and Literary Studies op. Business Economics en Social Sciences stijgen beide met 20%.


Linguistics and Literary Studies gaat het tweede jaar in met een verdubbeling van het aantal studenten, waarvan twee derde niet-Belgisch. Een goede zaak, volgens rector Jan Danckaert: "Wij zijn ervan overtuigd dat het samenbrengen van studenten over de grenzen heen helpt om de polarisatie te bestrijden."


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

5x chillen in het Geelse groen

1) Stadspark Dankzij de slotgracht rond het aanpalende Roosendaelhof lopen er altijd wel eendjes [...]

12/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84