Image
09/12/2004

Lady S. 1: Na zdorovje, Shanjoeska!

Zeg wat je wil, maar wij geloven weer in Jean Van Hamme. Zij die beweren dat de bestseller-scenarist van onder meer 'XIII' op z'n retour is, krijgen ongelijk. De laatste 'Largo Winch' was uitstekend, en ook de nieuwe 'Thorgal' bleek verrassend goed. En nu is er 'Lady S.', een gloednieuwe serie getekend door rijzende ster Philippe Aymond.
 Die laatste heeft een neus voor topscenario's, want hij tekent ook het fantastische 'ApocalypseMania'. In 'Lady S.' is z'n tekenwerk vlakker (lees: Van Hamme-compatibeler) dan in z'n andere succesreeks, maar dat is verder het enige wat we op dit album hebben aan te merken. De flashbacks in Van Hammes scenario over een jonge vrouw met een schimmig verleden die zich ophoudt in het diplomatieke milieu, passen in elkaar als de radertjes in een Zwitsers uurwerk: geolied vakmanschap.

 (HDP)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 Antwerpse chillplekken

1) Zurenborg Zurenborg is een prachtig stukje Antwerpen dat je misschien niet direct zou verwachten. [...]

08/12/2025

Een studentikoze stadswandeling door Brussel

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

04/12/2025

5x chillen in het Leuvense groen

1) Kruidtuin De Kruidtuin, ook wel de botanische tuin, is een van de mooiste plekjes. Het voelt als [...]

01/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84