Image
03/03/2024

Gentse bibliotheek Rozier gaat voor meer groen

De bibliotheek van de faculteit Letteren en Wijsbegeerte gaat er in de toekomst groener uitzien.


Studenten en personeelsleden van de UGent hebben er de kasseistrook voor de bibliotheek opengebroken. Die kasseistrook is vervangen door een groene strook met zitplaatsen en planten.

Het project is een initiatief van de Stad Gent, UGent en Green Office. Samen willen ze de straat groener en aantrekkelijker maken. Het project gebeurt in afwachting van een integrale heraanleg van de Rozier.

Tekst: Larissa Sowowna 


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5x doorzakken in Brussel

1) Plein Publiek Dit is zonder twijfel de leukste en gezelligste club in Brussel. Plein Publiek [...]

15/12/2025

Nieuwe virtual-realityopleiding voor vliegtuigpiloten

Pilotenopleidingen zijn altijd al hi-tech geweest, maar Lufthansa Aviation Training en Airbus hebben [...]

11/12/2025

Hoe structureer je een paper?

Of het nu gaat om een stageverslag, een bachelorproef, een scriptie of een thesis, studenten moeten hoe [...]

09/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84