Image
14/03/2024

Betaalbare maaltijden voor studenten in Anderlecht

Vijf wijkrestaurants in Anderlecht openen hun deuren voor studenten.  


Deze wijkrestaurants of ‘cafets’ zijn oorspronkelijk gericht op senioren en zijn bedoeld om de sociale mix in de gemeente te bevorderen, maar nu openen ze ook hun deuren voor studenten. Zij kunnen hier terecht voor een goedkope en goed gevulde maaltijd. Voor slechts vier euro heb je soep, een hoofdgerecht, een dessert, en zowel een koude als warme drank.

“We kregen te horen dat het voor bepaalde studenten niet evident is om gezond te eten, laat staan betaalbare maaltijden te vinden. Daarom besloten we naar een oplossing te zoeken,” vertelt Schepen van Sociale Zaken Fabienne Miroir aan Bruzz.

Studenten die hier van een maaltijd willen genieten moeten hun studentenkaart en een kleefbriefje van het ziekenfonds meebrengen. Er is ook de mogelijkheid om er te studeren.

Tekst: Larissa Sowowna


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Student ingenieur? Dan kan je duizenden euro's winnen met je uitvinding!

Zoals elk jaar organiseert technologiebedrijf Dyson een internationale ontwerp- en ingenieurswedstrijd [...]

04/07/2025

Blijkbaar is het nog niet zo slecht gesteld met de mobiliteit in Brussel

Volgens de Urban Mobility Readiness Index van het internationale adviesbureau Oliver Wyman staat Brussel [...]

27/06/2025

Mis vanavond de finale van de Campus Cup niet

Welk studententeam wint de Campus Cup op Canvas? Vanavond wordt het spannend, want dan mag Otto-Jan Ham [...]

26/06/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84