Image
19/04/2024

AI geeft bijles

Binnenkort zal artificiële intelligentie ook bijles kunnen geven aan leerlingen. Het Kortrijkse bedrijf Signpost is daarvoor bezig met het uitbouwen van een app.


De app is volledig gericht op de einddoelen en leerplannen van het secundair onderwijs. Hierdoor is de informatie die je ontvangt nauwkeuriger dan wat je op het internet vindt. Studytrainer, dat is de naam van de app. Je kan ermee chatten over de leerstof, vragen stellen, en je laten overhoren.

“De app is echt bedoeld als een tool voor bijles. Je kan de app zelfs vragen om een voorbeeldtoets van de leerstof te genereren. De generatieve AI ontwikkelt die dan op basis van dezelfde inhoud waarmee leerkrachten toetsen kunnen bouwen. Op basis van de fouten die je maakt, herkent de app je gebreken en kan die de gaten in je kennis zelf beginnen aan te vullen,” vertelt CEO Arne Vandendriessche van Signpost.

Studytrainer is vanaf mei beschikbaar, en de kostprijs varieert. Je betaalt twintig euro per maand voor toegang tot alle vakken, of zestien euro voor slechts één vak.

Tekst: Larissa Sowowna


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

5x chillen in het Geelse groen

1) Stadspark Dankzij de slotgracht rond het aanpalende Roosendaelhof lopen er altijd wel eendjes [...]

12/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84