Image
01/07/2024

Too Good To Go: nu ook op citytrip!

Wist je dat je Too Good To Go, de app die voedselverspilling voorkomt, ook in het buitenland kunt gebruiken? Speciaal voor de vakantie ontwikkelden ze stadsgidsen met tips en adresjes om een verrassingspakket op te halen.


Een paar voorbeelden? In Amsterdam scoor je een snackpakket bij FEBO. In Barcelona kan je lunchen op de Ramblas dankzij Llegums Cuits i Menjar Casolá. Liever naar Berlijn? De vegan donuts van Brammibals liggen voor je klaar. Ook Parijs is van de partij, want daar kan je een warme maaltijd van Prêt à Manger meenemen voor een picknick in de Jardin des Tuileries.

Tekst: Herbert De Paepe


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Blijkbaar is het nog niet zo slecht gesteld met de mobiliteit in Brussel

Volgens de Urban Mobility Readiness Index van het internationale adviesbureau Oliver Wyman staat Brussel [...]

27/06/2025

Mis vanavond de finale van de Campus Cup niet

Welk studententeam wint de Campus Cup op Canvas? Vanavond wordt het spannend, want dan mag Otto-Jan Ham [...]

26/06/2025

Hier vind je de vijf nieuwe fietswrakvakken in Gent

Gent, als grootste studentenstad van het land, is een fietsstad. Heel leuk, maar dat heeft ook als gevolg [...]

25/06/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84