Image
07/09/2024

VierNulVier trapt nieuw cultuurseizoen af in Gents Zuidpark

Op vrijdag 13 september gaat het nieuwe seizoen van Kunstcentrum VierNulVier in Gent van start. De openingsvoorstelling gaat niet door in de Vooruit zelf, wel in het Zuidpark dat iets verderop gelegen is.


Op de planning staat ‘Combustion’, een werk van Amaury Vanderborght en Cathy Blisson. Het openluchtspektakel is een combinatie van beelden en vuurwerk en zoekt een antwoord op hoe vuurwerk gebruikt wordt als afleidingswapen.

Hiervoor trokken de makers naar China, waar ze vuurwerkfabrieken bezochten en de werkomstandigheden van de arbeiders in beeld brachten.

De voorstelling start om negen uur ’s avonds en is volledig gratis.


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 panorama's over Brussel

1) Rooftop 58 Rooftop 58 is de grootste rooftopbar in Europa. Om van het uitzicht te genieten [...]

23/02/2026

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84