Image
20/03/2025

600 jaar KU Leuven vier je met... een kopje koffie

De KU Leuven bestaat 600 jaar, en dat wordt uitgebreid gevierd. Onan Coffee & Tea, al twintig jaar een populair koffiehuis in de Parijsstraat, draagt met een unieke koffieblend bij aan de feestvreugde.


De KU Leuven 600 Years Blend brengt vier uitzonderlijke koffies samen uit Ethiopië, Congo en Brazilië. Elk van deze koffies symboliseert een onderzoeksthema van de universiteit. KU Leuven en Plantentuin Meise pionieren met onderzoek naar genetische diversiteit van koffiesoorten en naar het verbeteren van hun resistentie tegen ziekten, pestsoorten en andere gevolgen van de klimaatsverandering. Onan hecht veel belang aan deze kennis en probeert ze om te zetten in de praktijk via hun Direct Trade-netwerk met de koffieboeren.

De KU Leuven 600 Years Blend kan je proeven bij Onan zelf, en ook in de KUp Coffee Corner van de Universiteitshallen aan de Naamsestraat.

Tekst: Herbert De Paepe


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

Orde in je kot en je hoofd: slim papierwerk bewaren zonder stress

Waarom papierwerk op kot altijd ineens “overal” ligt Je herkent het moment: je zoekt je [...]

09/05/2026

5 hidden gems in Brussel

1) Jeanneke Pis Wist je dat Manneken Pis een plassend zusje heeft? Je kan haar vinden in het steegje [...]

04/05/2026

5 blok- en koffiebars in Antwerpen

1) Caffenation Bij Caffénation is het gezellig druk, met muziek en een levendige sfeer. Het is [...]

27/04/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84