Image
20/03/2025

600 jaar KU Leuven vier je met... een kopje koffie

De KU Leuven bestaat 600 jaar, en dat wordt uitgebreid gevierd. Onan Coffee & Tea, al twintig jaar een populair koffiehuis in de Parijsstraat, draagt met een unieke koffieblend bij aan de feestvreugde.


De KU Leuven 600 Years Blend brengt vier uitzonderlijke koffies samen uit Ethiopië, Congo en Brazilië. Elk van deze koffies symboliseert een onderzoeksthema van de universiteit. KU Leuven en Plantentuin Meise pionieren met onderzoek naar genetische diversiteit van koffiesoorten en naar het verbeteren van hun resistentie tegen ziekten, pestsoorten en andere gevolgen van de klimaatsverandering. Onan hecht veel belang aan deze kennis en probeert ze om te zetten in de praktijk via hun Direct Trade-netwerk met de koffieboeren.

De KU Leuven 600 Years Blend kan je proeven bij Onan zelf, en ook in de KUp Coffee Corner van de Universiteitshallen aan de Naamsestraat.

Tekst: Herbert De Paepe


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Een studentikoze stadswandeling door Kortrijk

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

18/09/2025

Checklist voor een geslaagde start van het academiejaar

Niets is zo leuk en spannend als de start van een nieuw academiejaar, maar je moet natuurlijk ook wel [...]

17/09/2025

Onmisbaar op elke campus: de nieuwe Guido Stadsgids 2025-2026

Vers van de pers en appgewijs op je smartphone: de gloednieuwe, onmisbare Guido Stadsgids voor studenten. [...]

16/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84