Image
13/06/2025

Antwerpse studenten verwelkomen vijfde campushond

De studenten van de Karel de Grote Hogeschool in Antwerpen hebben er een wel heel bijzondere studiecoach bij gekregen. Hij heet Nubes, valt te spotten op Campus Zuid en is een toller. Yep, een toller is een hond.


Wat begon met knuffeldagen op de campus en hondenwandelingen tijdens de lockdown, groeide uit tot de aanwezigheid van vaste campushonden op KdG. Er waren er al vier; Nubes is de vijfde. Hij woont niet echt op de campus, maar zijn baasje komt heel vaak op bezoek. Dat kan ook niet anders, want Nubes' baasje is een docent van de hogeschool.

"De viervoeters spelen een belangrijke rol in de ondersteuning van onze studenten," zegt Marnicq Mengels, initiatiefnemer van het project. "Ze zijn een rustgevende en opbeurende aanwezigheid op elke campus."

Tekst: Herbert De Paepe


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

5x chillen in het Geelse groen

1) Stadspark Dankzij de slotgracht rond het aanpalende Roosendaelhof lopen er altijd wel eendjes [...]

12/01/2026

Net je rijbewijs? Dan is dit wat je over autokosten moet weten

Net je rijbewijs gehaald? Gefeliciteerd, een nieuwe vrijheid begint! In België betekent dit niet alleen [...]

08/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84