Image
25/06/2025

Hier vind je de vijf nieuwe fietswrakvakken in Gent

Gent, als grootste studentenstad van het land, is een fietsstad. Heel leuk, maar dat heeft ook als gevolg dat er wel wat wrakken op straat worden achtergelaten of - nog erger - in het water gekieperd. Daarom opent de stad vijf extra fietswrakvakken.


Een fietswrakvak is een afgebakende zone waar Gentenaars een oude of kapotte fiets kunnen achterlaten. De fietsen worden hersteld of de onderdelen hergebruikt. Er waren al negen vakken. De Fietsambassade plaatst er sinds deze maand vijf nieuwe bij, aan Gentbrugge Station, Drongen Station, P+R Bourgoyen in Mariakerke, het Santospad in Muide Meulestede en P+R Neptunus in Wondelgem. Je weet dus waarheen met je afgedankte tweewieler.

Tekst: Herbert De Paepe


SOCIAL





 

Job in the picture

Uit het GUIDO-archief: de studententijd van Evelien Bosmans

"Toen ik 17 jaar was, heb ik de toelatingsproef gedaan voor Studio Herman Teirlinck in Antwerpen, [...]

31/01/2025

Helft studentenresto's gaat voor meer plantaardig

De helft van de Vlaamse hogescholen en universiteiten voert actief promotie voor plantaardige maaltijden [...]

29/01/2025

5 Brugse bruggen

1) Bargebrug Gebogen lijnen die helrood oplichten in het groen, dat is hoe deze voetgangersbrug [...]

27/01/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84