Image
01/08/2025

Erasmushogeschool Brussel? Zeg maar Erasmushogeschool Leuven!

Erasmushogeschool Brussel heeft niet alleen acht campussen in de hoofdstad, maar bood ook opleidingen aan in Heverlee. Die campus verhuist binnenkort naar een locatie dichter bij het centrum van Leuven.


Vanaf het academiejaar 2025-2026 verhuizen de opleidingen van de huidige locatie in Heverlee naar een nieuwe, centraal gelegen campus in het Provinciehuis van Vlaams-Brabant. Dat is dus in een van de torens rechts van je, als je met je gezicht naar het station van Leuven staat.

Vanaf volgend academiejaar worden deze opleidingen in Leuven aangeboden: Graduaat Juridisch-administratieve Ondersteuning, Micro-credential in Onderneming & Recht, Postgraduaat Bibliotheek- en Informatiemanagement en Postgraduaat Data- en Informatiemanagement. Ook de studenten van het Educatief Graduaat in Secundair Onderwijs, de Verkorte Educatieve Bachelor in Secundair Onderwijs, het Graduaat Accounting Administration (e-learningtraject) en het Postgraduaat Fiscaliteit (e-learningtraject) zullen kunnen rekenen op de studentenvoorzieningen van de nieuwe campus.

Tekst: Herbert De Paepe

Foto © 2025 Provincie Vlaams-Brabant


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Blijkbaar is het nog niet zo slecht gesteld met de mobiliteit in Brussel

Volgens de Urban Mobility Readiness Index van het internationale adviesbureau Oliver Wyman staat Brussel [...]

27/06/2025

Mis vanavond de finale van de Campus Cup niet

Welk studententeam wint de Campus Cup op Canvas? Vanavond wordt het spannend, want dan mag Otto-Jan Ham [...]

26/06/2025

Hier vind je de vijf nieuwe fietswrakvakken in Gent

Gent, als grootste studentenstad van het land, is een fietsstad. Heel leuk, maar dat heeft ook als gevolg [...]

25/06/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84