Image
12/01/2005

Hoffa

Echte filmliefhebbers weten al langer dan vandaag dat Danny DeVito veel meer is dan dat kleine, vuilbekkende acteurtje. Als producer heeft hij een neus voor nieuw talent, en met Hoffa bewijst hij ook dat hij verdomd goed weet hoe een film wordt gemaakt.
 Hoffa is het waargebeurde verhaal van de legendarische vakbondsleider Jimmy Hoffa (sublieme Jack Nicholson), die in mysterieuze omstandigheden verdween. Stof genoeg voor DeVito's epische biografie uit 1992, die vreemd genoeg is geflopt. Daar was geen enkele reden toe, want dit is een meeslepende film in de betere seventies-Hollywood-traditie die een tweede kans op dvd dubbel en dik verdient. Een van die zeldzame, essentiële films waarvan je een beter inzicht in Amerika krijgt, en dat is heel wat.

Dvd-extra's : geen

 

( JC)

 


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Dit zijn de favoriete bestemmingen voor taaluitwisselingsstudenten

Deze zomer zijn bijna vijfhonderd Belgische jongeren naar het buitenland vertrokken met World Education [...]

22/08/2025

Wist je dit al over Gent?

Op het Sint-Veerleplein in Gent, bij het Gravensteen, staat iets wat op het eerste gezicht lijkt op een [...]

18/08/2025

Schapen houden hogeschoolcampus groen (en blijven doorgrazen tot oktober)

Niet alle hogescholen liggen in een bruisend stadscentrum. Vertel dat maar aan de studenten op Campus [...]

04/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84