Image
08/02/2005

'Marketingthesis van Vlaanderen' voor student Ugent

Alweer een student die z'n thesis meteen te gelde heeft gemaakt: Jeroen Rottiers van de Universiteit Gent kaapte 1000 euro weg met z'n scriptie 'Retentie begint bij de jongste klant/prospect - Tienermarketing in de financiële service industrie'.
 De 'Marketingthesis van Vlaanderen' is een prijs die voor de derde keer werd uitgereikt door Partners in Marketing, een marketingadviesbureau uit Lommel. Voor het eerst konden alle Vlaamse universiteiten deelnemen.

Info: www.FEB.UGent.be

 

  (SDB)


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 Sint-Niklase biertjes

1) ZoemZoem ZoemZoem, een parelend amberblond honingbier van 8 procent, wordt gebrouwen in microbrouwerij [...]

30/03/2026

Alweer nieuwbouw met honderden studentenkoten in Gent

De kotenschaarste in Gent heeft al heel wat nieuwbouwactiviteit opgeleverd. Momenteel wordt gemetseld [...]

25/03/2026

5 niet te missen events in Geel

1) Reggae Geel Op een wei een paar kilometer ten oosten van Geel-centrum wordt al sinds 1979 het enige [...]

23/03/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84