Image
07/02/2005

Pac-Man is terug

Gespot in de catalogi: de klassieke tv-games uit de golden eighties worden nieuw leven ingeblazen. Het concept is heel eenvoudig: je koopt een joystick, en de kabel die daaraan bengelt, plug je in de AV-ingang van de televisie. Zo simpel is het, geen gedoe met kaarten, consoles of schijven.
 En de games zijn super voor videoten met nostalgie: niemand minder dan Pac-Man is terug, maar ook aloude Atari-hits als Asteroids, Breakout, Pong en Missile Command kennen een tweede jeugd. Hoef je 't voor de prijs te laten? Verdomme nee: slechts 29,99 euro per game.

Info: www.goliathgames.nl


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Een studentikoze stadswandeling door Brugge

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Eiermarkt, is [...]

02/10/2025

5 zonovergoten terrasjes in Antwerpen

1) Kapitein Zeppos Dit terras herken je meteen aan de rode parasols en stoelen. Gelegen op het [...]

29/09/2025

Een studentikoze stadswandeling door Hasselt

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

25/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84