Image
09/03/2005

The Terminal

De kritiek op The Terminal, een van Spielbergs luchtigste films, vinden we niet helemaal terecht. Zeker, dit is niet meer dan een dartel sprookje, maar het is wel virtuoos vormgegeven, subliem geacteerd en amusant van begin tot eind.
 Wie een zwierig gefilmde feelgood-prent over een immigrant die de American Dream vindt in de microkosmos van een luchthaventerminal wel ziet zitten, zal niet teleurgesteld zijn. Spielberg is een vakman, óók in z'n vrolijke tussendoortjes.

Dvd-extra's: booking the flight (script/verhaal), waiting for the flight: building the terminal, boarding: the people of the terminal, Tom Hanks is “Viktor” en Catharine Zeta-Jones is “Amelia”, Viktor’s world, making of, the music of The Terminal, airport stories, fotogalerij

(JC)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 Antwerpse chillplekken

1) Zurenborg Zurenborg is een prachtig stukje Antwerpen dat je misschien niet direct zou verwachten. [...]

08/12/2025

Een studentikoze stadswandeling door Brussel

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

04/12/2025

5x chillen in het Leuvense groen

1) Kruidtuin De Kruidtuin, ook wel de botanische tuin, is een van de mooiste plekjes. Het voelt als [...]

01/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84