Image
12/03/2005

Frisse adem met je wijsvinger

Wat bleek uit de laatste seksenquête van Durex? Niet minder dan 61% van de Belgen vindt een slechte adem een seksuele afknapper. Misschien kunnen de nieuwe Brush Aways van Oral-B helpen.
 Je schuift ze over je wijsvinger en poetst er je tanden, tandvlees en tong mee. Spoelen is niet nodig, en ze zijn klein en discreet, zodat je ze overal kan meenemen en gebruiken.

Info: www.oralb.com


SOCIAL





 

Job in the picture

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84