Image
19/04/2005

Regatta in studentenstad Hasselt

Hasselt is meer dan ooit een lokale place to be voor studenten geworden. Uit een telling van de Hasseltse schepen van onderwijs Carlo Gysens volgen vandaag 10.000 meer jongeren onderwijs op de Hasseltse schoolbanken dan tien jaar geleden, waarvan 3000 op de hogescholen.
 Omdat 'Hasselt' zo'n frisse merknaam is, heeft zelfs het Limburgs Universitair Centrum zichzelf omgedoopt tot Universiteit Hasselt, zeer tot ongenoegen van de burgemeester van Diepenbeek trouwens. Een apotheose van het Hasseltse studentenleven heeft woensdag 20 april plaats op het Albertkanaal. Roeiteams van de drie hogescholen en de universiteit nemen het dan tegen elkaar op in de studentenregatta, een evenement dat ook de vorige jaren een enorm succes kende.

Info: http://regatta.hasselt.be

 (SDB)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 Antwerpse chillplekken

1) Zurenborg Zurenborg is een prachtig stukje Antwerpen dat je misschien niet direct zou verwachten. [...]

08/12/2025

Een studentikoze stadswandeling door Brussel

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

04/12/2025

5x chillen in het Leuvense groen

1) Kruidtuin De Kruidtuin, ook wel de botanische tuin, is een van de mooiste plekjes. Het voelt als [...]

01/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84