Image
17/09/2004

Deel A zit erop!

Alvast bedankt voor het invullen van het eerste deel van onze grote Guido-enquête, editie 2005. Dankzij jouw inspanning zullen we een betere kijk krijgen op wat er leeft bij de studenten van vandaag.


Klaar voor het andere deel van de enquête? Het duurt ook zo'n 20 minuutjes. Deel twee hoef je niet per se vandaag in te vullen, je mag ook op een ander moment terugkomen. Vergeet niet dat je dan opnieuw je persoonsgegevens zal moeten invullen.

Klik hier om voort te doen, of kom later nog eens terug op onze site. Altijd welkom!
  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 Antwerpse chillplekken

1) Zurenborg Zurenborg is een prachtig stukje Antwerpen dat je misschien niet direct zou verwachten. [...]

08/12/2025

Een studentikoze stadswandeling door Brussel

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

04/12/2025

5x chillen in het Leuvense groen

1) Kruidtuin De Kruidtuin, ook wel de botanische tuin, is een van de mooiste plekjes. Het voelt als [...]

01/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84