Image
15/11/2005

Jonge vrijwilligers in het buitenland krijgen minimumloon

Vanaf 2006 wordt het enthousiaste twintigers die tussen studie en werk een jaartje de wijde wereld willen intrekken een stuk makkelijker gemaakt.
 Wie als vrijwilliger naar een van de 18 partnerlanden van België trekt (Algerije, Benin, Bolivia, Burundi, Congo, Ecuador, Mali, Marokko, Mozambique, Niger, de Palestijnse gebieden, Peru, Rwanda, Senegal, Tanzania, Oeganda, Vietnam en Zuid-Afrika) en daar terreinwerk of administratie verricht bij een niet-gouvernementele organisatie, kan voor de duur van 1, 2 of 3 jaar een minimumloon krijgen van de Belgische overheid. Daarvoor moet je eerst slagen in een selectietest van de Belgische Technische Coöperatie, die ook de opleiding zal verzorgen.

Info: www.btcctb.org

(SDB)


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 Aalsterse specialiteiten

1) Oilsjtersen Tripel Ondineke, de Oilsjtersen Tripel, is een goudblond bier met een dikke schuimlaag, [...]

06/04/2026

5 Sint-Niklase biertjes

1) ZoemZoem ZoemZoem, een parelend amberblond honingbier van 8 procent, wordt gebrouwen in microbrouwerij [...]

30/03/2026

Alweer nieuwbouw met honderden studentenkoten in Gent

De kotenschaarste in Gent heeft al heel wat nieuwbouwactiviteit opgeleverd. Momenteel wordt gemetseld [...]

25/03/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84