Image
22/12/2005

Oorlogsjunks

Hoe een barslecht getekende, er ronduit amateuristisch uitziende en in lelijk zwart-wit uitgegeven strip toch kan uitgroeien tot een fenomeen. Het overkwam Oorlogsjunks van de Amerikaanse vredesactivist en universiteitsdocent Joel Andreas.
 In 69 getekende pagina's doet hij de perverse machinaties van het Amerikaanse oorlogsbedrijf uit te doeken, goed voor een paar fameuze eyeopeners. Het boek werd uitgeroepen tot de lijfstrip van de vredesactivist, ontpopte zich tot een underground bestseller, kreeg aanbevelingen van beroemdheden als Woody Harrelson, Michael Franti en Susan Sarandon en werd door onze eigen Jonas Geirnaert (van Neveneffecten) gebombardeerd tot 'de Fahrenheit 9/11 van het beeldverhaal'.

 (HDP)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole weetjes over Brugge

1) Vroeger kon je schaatsen tot in Damme Op het Brugse uiteinde van de 15 km lange Damse Vaart [...]

05/01/2026

5 panorama's over Hasselt

1) Panoramatoren van het Begijnhof Beklim 145 treden voor een verrassend panoramisch uitzicht [...]

29/12/2025

5 insta-hotspots in Kortrijk

1) Rozentuin Een prachtige rozentuin in het park van kasteel 't Hooghe, met honderden rozen. [...]

22/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84