Image
29/12/2005

Cycloop 1: De huurling

Matz en Jacamon, dat is het team achter 'De Killer', het kontstrakke vijfluik over een huurmoordenaar, dat een onverwachte maar oververdiende tophit werd. De verwachtingen zijn dan ook hooggespannen voor hun nieuwe reeks 'Cycloop', waarmee ze de sciencefictiontoer opgaan.
 In 2055 is het leger geprivatiseerd en worden militaire operatie in realtime uitgezonden op tv. Sterk uitgangspunt dat zowat het midden houdt tussen Starship Troopers en The Truman Show, piekfijn uitgewerkt dankzij de venijnige pen van Matz en de fenomenale kleuren van Jacamon. Wij zijn nu al fan.

(HDP)


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 Aalsterse specialiteiten

1) Oilsjtersen Tripel Ondineke, de Oilsjtersen Tripel, is een goudblond bier met een dikke schuimlaag, [...]

06/04/2026

5 Sint-Niklase biertjes

1) ZoemZoem ZoemZoem, een parelend amberblond honingbier van 8 procent, wordt gebrouwen in microbrouwerij [...]

30/03/2026

Alweer nieuwbouw met honderden studentenkoten in Gent

De kotenschaarste in Gent heeft al heel wat nieuwbouwactiviteit opgeleverd. Momenteel wordt gemetseld [...]

25/03/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84