Image
14/02/2006

Schrijf je in voor de First Job Challenge

Hoe raak je als afstuderende, naar een eerste job hunkerende student in contact met het juiste bedrijf dat jou in hun rangen wil? Door je in te schrijven voor de First Job Challenge bijvoorbeeld, een origineel initiatief dat precies dit als doel heeft.
 Je stuurt, via onderstaande website, je cv door vóór 25 februari, samen met het bedrijf waarvoor jij graag zou willen werken. Elk van de deelnemende bedrijven kiest dan 20 kandidaten, die worden uitgenodigd op zaterdag 25 maart voor een spannende dag met (outdoor) teambuildingactiviteiten en een pittige business case. Kortom, een unieke kans om live en direct kennis te maken met de bedrijfscultuur.

Info: www.firstjobchallenge.com

(SDB)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Wist je dit al over Brussel?

De openingsscène van The Adventures of Tintin, de Kuifje-film van Steven Spielberg uit 2011, speelt zich [...]

08/09/2025

Wist je dit al over Leuven?

Het Hogeschoolplein in Leuven werd pas aangelegd in het begin van de 19de eeuw, na afbraak van een bouwvallig [...]

25/08/2025

Dit zijn de favoriete bestemmingen voor taaluitwisselingsstudenten

Deze zomer zijn bijna vijfhonderd Belgische jongeren naar het buitenland vertrokken met World Education [...]

22/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84