Image
19/03/2006

Talkman

Verhofstadts Verenigde Staten van Europa zijn nog niet voor morgen. Ook al betalen we in de Europese Unie met dezelfde munt, elkaar begrijpen is vaak een ander paar mouwen. Gelukkig willen de brave zielen bij Sony ons graag allen dichter bij elkaar brengen.
 Om vlot een aantal vreemde talen uit je luchtpijp te schudden, kan je binnenkort de hulp van je PlayStation Portable inroepen. De Talkman-software tovert de blauwe vogel Max op je scherm, die vlot Frans, Engels, Duits, Spaans, Italiaans en als toemaatje ook Japans spreekt. Met de bijgeleverde microfoon en stemherkenningstechnologie vertaalt Max in een handomdraai je vraag naar de locatie van het toilet of je croque monsieur-bestelling. Jammer genoeg spreekt of verstaat Max geen Nederlands, anders was Talkman een ferme aanrader voor alle Waalse politici. Maar een vakantielief versieren met een blauwe vogel, ’t is alvast eens iets anders.

Richtprijs: 60 euro

Meer info: www.yourpsp.com

 (SVK)


SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84