Image
21/03/2006

Mélanie Surmont schrijft beste scriptie van 2005

De laatste editie van de Vlaamse Scriptieprijs, de meest prestigieuze van alle thesisprijzen, ging naar Mélanie Surmont uit Brugge. Dat wil in de praktijk zeggen dat Mélanie de beste scriptie van het jaar 2005 heeft geschreven.
 Als laatstejaarsstudente Onderwijspedagogiek aan de Universiteit Gent maakte zij een eindwerk getiteld 'Thuis en school waren immers anders dan de weg erheen. De beleving van de weg van en naar school in de jaren 1950 in Bellegem'. De jury was gecharmeerd door het feit dat Mélanie hen met deze thesis kon boeien door het gewone te belichten. Ze kreeg een cheque van 2500 euro overhandigd.

Info: www.scriptieprijs.be

 (SDB)

 


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 Aalsterse specialiteiten

1) Oilsjtersen Tripel Ondineke, de Oilsjtersen Tripel, is een goudblond bier met een dikke schuimlaag, [...]

06/04/2026

5 Sint-Niklase biertjes

1) ZoemZoem ZoemZoem, een parelend amberblond honingbier van 8 procent, wordt gebrouwen in microbrouwerij [...]

30/03/2026

Alweer nieuwbouw met honderden studentenkoten in Gent

De kotenschaarste in Gent heeft al heel wat nieuwbouwactiviteit opgeleverd. Momenteel wordt gemetseld [...]

25/03/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84