Image
23/05/2006

Cameratoezicht bij examens?

De eerste camera's bij examens zijn een feit! De Open Universiteit van de Universiteit Hasselt heeft een experiment uitgevoerd waarbij door middel van camera's toezicht werd gehouden bij een aantal schriftelijke examens.
 De Open Universiteit is er in de eerste plaats voor mensen die werk en studies combineren en hun examens à la carte afleggen, zodat er niet steeds iemand lijfelijk aanwezig kan zijn om toezicht te houden. Dit is trouwens de enige cameratoepassing die de UHasselt van plan is in te voeren. De reguliere studenten kunnen tijdens hun examen nog altijd rekenen op een live surveillant.

Info: www.uhasselt.be/openuniversiteit

(SDB)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Wist je dit al over Brussel?

De openingsscène van The Adventures of Tintin, de Kuifje-film van Steven Spielberg uit 2011, speelt zich [...]

08/09/2025

Wist je dit al over Leuven?

Het Hogeschoolplein in Leuven werd pas aangelegd in het begin van de 19de eeuw, na afbraak van een bouwvallig [...]

25/08/2025

Dit zijn de favoriete bestemmingen voor taaluitwisselingsstudenten

Deze zomer zijn bijna vijfhonderd Belgische jongeren naar het buitenland vertrokken met World Education [...]

22/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84