Image
03/10/2006

Wie wordt de 'Krak van de Frietzak'?

De Week van de friet is een traditie geworden, en eind november is het weer zover. Maar nu wordt voor het eerst ook de verpakking in het zonnetje gezet. Ontwerp de origineelste frietzak en smul van mooie prijzen.



VLAM schrijft een wedstrijd uit voor grafische ontwerpers die de klassieke puntzak van een originele bekleding willen voorzien. De ontwerpen van de 15 finalisten worden reuzengroot in 3D uitgevoerd en tentoongesteld in openlucht.

De winnaar krijgt 500 euro en mag zich trots de 'Krak van de Frietzak' noemen. Het goede voorbeeld werd alvast gegeven door Herr Seele, die als peter van deze actie een pak friet ontwierp met Cowboy Henk in een smakelijke hoofdrol.

Deze designwedstrijd staat open voor zowel professionals, kunstenaars als studenten. Dus ben jij of studeer jij voor grafisch ontwerper, illustrator, art director, graffiti-artiest of beeldend kunstenaar? Doe dan mee!

Info vind je op www.weekvandefriet.be; inspiratie in de dichtstbijzijnde frituur.

Deze wedstrijd wordt ingericht door het Vlaams Centrum voor Agro- en Visserijmarketing in samenwerking met de Vlaamse frituristen en aardappelschilbedrijven.


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5x chillen in het Geelse groen

1) Stadspark Dankzij de slotgracht rond het aanpalende Roosendaelhof lopen er altijd wel eendjes [...]

12/01/2026

Net je rijbewijs? Dan is dit wat je over autokosten moet weten

Net je rijbewijs gehaald? Gefeliciteerd, een nieuwe vrijheid begint! In België betekent dit niet alleen [...]

08/01/2026

5 coole weetjes over Brugge

1) Vroeger kon je schaatsen tot in Damme Op het Brugse uiteinde van de 15 km lange Damse Vaart [...]

05/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84