Image
02/11/2006

Heinz 24 & Sliske 1

Windig en de Jong, het origineelste humorduo van Nederland, zijn terug with a vengeance. Na jaren afwezigheid is er eindelijk nog eens een album van 'Heinz', de meest absurde stripkat van het universum.
 Sokko moet naar Krokko staat bol van de smakelijkste onzin uit het genre: volstrekt idiote pareltjes van drieplaatjesgags, die in de albumversie een wonderlijk geheel blijken te vormen. Bovendien hangt er nog een anarchistische spin-off aan vast: Beffen-IJf, een album vol intuïtieve gags rond 'Sliske' (een nukkige Wiske zonder tanden), die Windig en de Jong in een snelle, Cromheecke-achtige stijl hebben getekend en waarin op nog maffere wijs wordt doorgeboomd op de toch al behoorlijk van de pot gerukte thema's uit 'Heinz'. Kolder met een grote K.

 (HDP)


SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84