Image
07/11/2006

Nieuwbouw voor faculteit Economie in Gent

De studenten economie en bedrijfskunde van de Universiteit Gent nemen dit academiejaar een nieuwbouw in gebruik aan de Tweekerkenstraat. Het is een prestigieus ontwerp van de architecten Stéphane Beel en Xaveer De Geyter.
 Naast een groot auditorium en een ruime bibliotheek zijn ook de diensten voor studenten in dit nieuwe gebouw gevestigd. Verder zijn er studentenruimtes en is er een raadszaal.

Info: www.ugent.be

(SDB)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Een studentikoze stadswandeling door Geel

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de campus, is 8 km [...]

09/10/2025

5 fraaie parken in Brussel

1) Jubelpark Een majestueuze Triomfboog omarmt dit park als een warme knuffel. Er zijn brede wandellanen, [...]

06/10/2025

Een studentikoze stadswandeling door Brugge

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Eiermarkt, is [...]

02/10/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84