Image
02/12/2006

Studentenhotel geopend in Brussel

Brusselse studenten voelen zich al geruime tijd thuis in het Quartier Latin in de wijk tussen de Dansaertstraat, het Beursplein en het Kanaal, waar vierduizend kamers worden aangeboden.
 Buitenlandse studenten hadden het tot dusver wel moeilijk om voor een beperkte termijn een verblijfplaats te vinden in Brussel. Dat is nu verholpen dankzij het Internationaal Studentenhuis dat zijn deuren heeft geopend in een indrukwekkend pand aan de Bisschofsheimlaan. Meer dan 150 bedden staan in dit studentenhotel ter beschikking van internationale studenten én professoren.

Info: www.qlb.be

(SDB)


SOCIAL





 

Job in the picture

GUIDO's vijf favorieten in het Gents Universiteitsmuseum

Het Gents Universiteitsmuseum GUM ligt in de idyllische plantentuin van de UGent. Onder een speciaal [...]

29/01/2026

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84